time1-icon

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ: 10:00-16:00

г. Нежин

КАРТА

Корзина

0
Принимаем заказы на весну 2019 года.

Актофіт


17.00 грн.
Упаковка:

Производитель: Біоветфарм ПАТ

Препарат біологічного походження для знищення шкідників сільськогосподарських культур і декоративних рослин як відкритого, так і закритого груна: колорадського жука, попелиці, кліщів, трипсів, капустяної білявки, совки, рослиноїдних і багатьох інших шкідників.

Спосіб застосування
Препарат застосовується в період вегетації рослин у міру появи шкідників.
Обробку проводити будь-яким типом обприскувачів, які забезпечують малодисперсне розпорошення і рівномірне змочування листкової поверхні. Використовувати індивідуальні засоби захисту.
Обробку проводити в суху, ясну, безвітряну погоду при малоймовірних опадах протягом 8-10 годин.
Оптимальна температура для застосування Актофіту + 18º С і вище. Більш низька температура знижує ефективність препарату, більш висока - підвищує: при температурі + 28º С і вище рекомендується зниження норми витрати препарату на 25% без втрати його ефективності. Не рекомендується проводити обробку рано в період ранкової роси і у вечірній час.

При приготуванні робочого розчину необхідно ретельне перемішування з водою для утворення емульсії: для цього спочатку ретельно перемішують невелику кількість води (близько 1/3 від необхідного) з розрахованою кількістю препарату, потім додають залишкова кількість води і знову перемішують.

Зберігання робочого розчину не допускається: препарат, розведений у воді, підготовлений до розпорошення, більше 5 - 6 годин не зберігають - йде інактивація препарату.

Обмеження
Термін очікування - 48 годин.
Термін ізоляції бджіл - одна доба.
Препарат не ефективний по кладці колорадського жука, орного слимака.

Безпека
При дотриманні інструкції препарат Актофіт ніякої небезпеки для екології: рослинного, тваринного світу та людини в тому числі, - не представляє.
Препарат не володіє шкірно-дратівливою, алергенною дією.
Можлива індивідуальна непереносимість.
Засоби індивідуального захисту загальноприйняті для інсектицидів: обробку проводять в спецодязі (бавовняний халат або комбінезон, гумові рукавиці, фільтруючий респіратор).
Під час обробки забороняється палити, пити, приймати їжу. Після роботи зняти спецодяг, вимити руки і обличчя з милом.

Зберігання
Препарат зберігають в упаковці підприємства-виробника в сухому захищеному від світла місці при температурі від - 20º С до + 30º С.
Не допускається зберігання з харчовими продуктами, з отрутохімікатами.
Берегти від дітей, домашніх тварин.
Термін зберігання 2 роки.

Отзыв

© 2019 Экзотический Сад

^ Наверх
X